Stavební stroje na prodej: Spolehlivý prodej a servis stavebních strojů

0
81

Na internetu můžete najít širokou nabídku stavebních strojů a mechanizace. Kromě samotného prodeje se společnost zaměřuje také na servis strojů a mechanizace. Bohaté zkušenosti v oboru zajišťují kvalitní služby, se kterými budete spokojení.

Stavební stroje prodej

Když jde o stavební stroje, prodej nabízí mnoho různých možností. V nabídce najdete více než dvanáct tisíc skladových položek. Jedná se zejména o smykové nakladače LOCUST, rypadla HYDREMA a jejich přídavná zařízení a příslušenství. Krom toho můžete vybírat také z vibrační techniky NTC a univerzálních dokončovacích strojů UDS. Vybírejte dle svých individuálních požadavků a najděte ten pravý stavební stroj pro vybraný projekt.

Stavební stroje na prodej

Stavební stroje na prodej najdete v nabídce různé. Krom toho však díky dlouholetým zkušenostem v oboru a spolupráci s výrobci stavebních strojů je firma schopna vyhovět vašim požadavkům v různých ohledech. Krom prodeje se specializuje také na úpravy strojů a přídavného zařízení. Odborníci pro vás mohou zajistit také záruční a pozáruční servis v místě nasazení techniky.

Bazarový prodej

Jestliže nepotřebujete koupit nový stavební stroj, využijte služeb bazaru stavebních strojů. Ten nabízí použité stavební stroje v komisním prodeji, dále pak mechanizaci a zánovní nebo použité náhradní díly, pneumatiky, lopaty a mnoho dalšího. Vybraný stroj vám bude předveden, případně si ho můžete sami vyzkoušet. Samozřejmostí je individuální doprava. V případě zájmu můžete využít také financování prostřednictvím leasingových partnerů, kteří vám rádi vyjdou vstříc.

Komplexní služby společnosti nabízí ty nejlepší možnosti. Ať už je vaším cílem nákup nového či použitého stroje, případně jeho půjčení, na jednom místě najdete vše, co potřebujete.

Předchozí článekKolové rypadlo: Spolehlivý stroj pro různé zemní práce
Další článekJe ametyst bojovník s alkoholem?