Kolové rypadlo: Spolehlivý stroj pro různé zemní práce

0
73

Rypadla jsou často využívána pro různé práce, přičemž řada Hydrema MX nabízí ty nejlepší vlastnosti. Jedná se o bezporuchové stroje, které mají špičkový výkon motoru a výjimečnou sílu. Kolové rypadlo má praktické využití.

Kolové rypadlo

Kolové rypadlo řady Hydrema MX má elektronicky řízený hydraulický systém s dvojitým obvodem. Lze tak účinně přizpůsobit hydraulický výkon pro jakýkoliv úkol. Krom toho je k dispozici také hydrostatický vysokotlaký systém pro funkci otoče. Stroj má tak vynikající přesnost výkyvu a zároveň nízkou spotřebu paliva. Na přístrojové desce můžete snadno elektronicky nastavit volitelné hydraulické funkce v závislosti na nástrojích, které stroj nese, dále pak tok oleje a tlak potřebný pro práci.

Kompaktní rozměry

Velkou výhodou těchto rypadel jsou jejich rozměry a mobilita. Hodí se tak všude tam, kde jiné stroje nemají dostatek místa. Hodí se tak v podstatě na jakoukoliv v práci, i ve složitých podmínkách. I přes menší rozměry totiž poskytuje vysoký výkon. Hodí se například pro práci v městském prostředí. Stroje navíc mají poměrně vysokou rychlost, problémem tak není ani pohodlná doprava na vybranou stavbu, či mezi jednotlivými pracovišti a podobně.

Rypadlo

Rypadlo řady Hydrema MX je opravdu všestranné. Dlouhý rozsah, rozsah rypadla, hloubka výkopu a výsypná výška jsou ty nejlepší v této kategorii. Násada výložníku je dostupná v různých délkách – 2 metry, 2,5 metrů či 3 metry. Tato rypadla jsou navíc postavena na modulovém podvozku a v závislosti na typu práce můžete radlici a stabilizační podpěry namontovat individuálně dle aktuálních potřeb.

Hydrema MX kolová rypadla nabízí špičkové vlastnosti, které oceníte při různých pracích. Jedná se o vysoce spolehlivé stroje s velkým výkonem. V této třídě jen stěží budete hledat lepší stroje.

Předchozí článekNaoko jednoduchý design tohoto bytu překvapí spoustou precizních detailů
Další článekStavební stroje na prodej: Spolehlivý prodej a servis stavebních strojů